Prof. Włodzimierz Bernacki O naprawę rzeczypospolitej

Włodzimierz Bernacki
politolog, Uniwersytet Jagielloński

Dziękuję za tak ogromny kredyt zaufania, jakim obdarzyliście mnie Państwo podczas ostatnich wyborów parlamentarnych. Chcę być z Państwem w stałym kontakcie, dlatego proszę śmiało pisać i dzwonić do moich biur poselskich, abym mógł podejmować interwencje.

Newsletter:

Dopisz się do newslettera

Aktualności

06 września 2017
Jutro, w czwartek 7 września o godzinie 13:15 w ramach XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój. odbędzie się prelekcja z udziałem posła prof. Włodzimierza Bernackiego pt."współpraca naukowa państw karpackich".
05 września 2017
Współpraca 12 państw w ramach inicjatywy Trójmorza, reforma Unii Europejskiej, bezpieczeństwo na wschodnim pograniczu UE i NATO oraz kryzys imigracyjny - to niektóre tematy kolejnej już konferencji z cyklu „Europa Karpat”, która rozpoczęła się 5 września i potrwa do 7 września w ramach XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy.
04 września 2017
Po raz dziewiętnasty na Hali Łabowskiej odbyła się uroczysta Msza Św.w intencji ks. Władysława Gurgacza – jezuity, kapelana Żołnierzy Niezłomnych, zamordowanego przez komunistów. W uroczystości uczestniczył Minister Piotr Naimski, parlamentarzyści: Anna Paluch, Barbara Bartuś, prof. Włodzimierz Bernacki oraz Zuzanna Kurtyka.
04 września 2017
"Chcemy pamiętać o tym co działo się w pomieszczeniach tego miejsca. Tutaj torturowano, bito, masakrowano, wymuszano zeznania” – powiedział poseł Włodzimierz Bernacki podczas tegorocznych obchodów na „tarnowskiej Alei Szucha”.