Prof. Włodzimierz Bernacki O naprawę rzeczypospolitej

Włodzimierz Bernacki
politolog, Uniwersytet Jagielloński

Dziękuję za tak ogromny kredyt zaufania, jakim obdarzyliście mnie Państwo podczas ostatnich wyborów parlamentarnych. Chcę być z Państwem w stałym kontakcie, dlatego proszę śmiało pisać i dzwonić do moich biur poselskich, abym mógł podejmować interwencje.

Newsletter:

Dopisz się do newslettera

Aktualności

22 maja 2018
Spotkanie z posłem Włodzimierzem Bernackim- szefem okręgu, w niedziele 27 maja o godzinie 17:00 w Biadolinach Radłowskich.
22 maja 2018
Ateny - poseł prof. Włodzimierz Bernacki na posiedzeniu Komisji Spraw Politycznych i Demokracji ZPRE. Główne tematy to - problem migracyjny oraz zagrożenie ze strony państwa islamskiego
14 maja 2018
W niedziele o godzinie 15:00 w Tarnowie szef okręgu poseł Włodzimierz Bernacki gościł ministra Jacka Sasina, który spotkał się z mieszkańcami Tarnowa.
14 maja 2018
W niedziele poseł Włodzimierz Bernacki uczestniczył w Powiatowym Dniu Strażaka. Jednostka OSP z Powiatu Proszowickiego wzbogaciła się o nowy wóz bojowy, na dzisiejszym "Powiatowym Dniu Strażaka" brylował wśród innych. Zakup udał się dzięki wsparciu Posła na Sejm RP prof. Włodzimierza Bernackiego.