Prof. Włodzimierz Bernacki O naprawę rzeczypospolitej

Włodzimierz Bernacki
politolog, Uniwersytet Jagielloński

Dziękuję za tak ogromny kredyt zaufania, jakim obdarzyliście mnie Państwo podczas ostatnich wyborów parlamentarnych. Chcę być z Państwem w stałym kontakcie, dlatego proszę śmiało pisać i dzwonić do moich biur poselskich, abym mógł podejmować interwencje.

Newsletter:

Dopisz się do newslettera

Aktualności

15 stycznia 2019
"To akt barbarzyński" - tak o śmiertelnym ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza mówił na antenie Radia Kraków poseł Włodzimierz Bernacki.
21 grudnia 2018
19 grudnia, podczas samorządowego spotkania opłatkowego dwóch tarnowian zostało odznaczonych przez premiera Mateusza Morawieckiego medalami 100-lecia Odzyskania Niepodległości.
29 listopada 2018
W środę, 28 listopada 2018 R., odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Polityczna herbatka z Posłem”. Poseł Włodzimierz Bernacki przy filiżance herbaty poruszył sprawy bieżące.
27 listopada 2018
Jako przedstawiciel Polski do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy jestem oburzony tym, że cały czas są rozmowy takie, żeby znów delegacja Dumy rosyjskiej mogła tam zasiąść. Rosja powiedziała, że nie będzie płaciła składek i politycy zachodni są bezradni - powiedział na antenie Radia Kraków poseł Włodzimierz Bernacki.