Prof. Włodzimierz Bernacki O naprawę rzeczypospolitej

Włodzimierz Bernacki
politolog, Uniwersytet Jagielloński

Dziękuję za tak ogromny kredyt zaufania, jakim obdarzyliście mnie Państwo podczas ostatnich wyborów parlamentarnych. Chcę być z Państwem w stałym kontakcie, dlatego proszę śmiało pisać i dzwonić do moich biur poselskich, abym mógł podejmować interwencje.

Newsletter:

Dopisz się do newslettera

O Puchar Posła Włodzimierza Bernackiego

12 listopada 2012

 11 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół w Nowym Brzesku odbył się I. Turniej Niepodległości w piłce siatkowej, o Puchar Posła Włodzimierza Bernackiego. Pod siatką spotkały się cztery drużyny, KS Grębocin, Gryf Miechów, Silver Town Olkusz oraz UKS z Woli Batorskiej, które zmagały się w grze o zwycięstwo. Po bardzo wyrównanej walce, w finale spotkały się drużyny KS Grębocin (wystapił o osłabionym składzie!) i Silver Town Olkusz. Niezłomna wola walki poprowadziła KS Grębocin do zwycięstwa w setach 2:0. Wyniki drużyn według punktów wyglądały następująco:
I miejsce KS Grębocin 9 pkt (skład: Paweł Mierzwa – kapitan, Marcin Regnowski, Michał Nawrot, Grzegorz Stopiński, Jarosław Kubik, Grzegorz Strach, Jakub Bartak i Paweł Owsiński)
II miejsce Gryf Miechów 6 pkt
III miejsce Silver Town Olkusz 3 pkt
IV miejsce UKS Wola Batorska 0 pkt
Wszystkie drużyny wróciły z pamiątkowymi pucharami, które ufundował i wręczył poseł na Sejm RP, prof. Włodzimierz Bernacki, który dziękując za wspaniałą postawę zawodników i walkę "fair play", wyraził nadzieję, aby I. Turniej Niepodległości zapoczątkował cykliczne turnieje w piłce siatkowej uświetniające obchody Święta Niepodległosci. Warto dodać, że uroczyste otwarcie turnieju przez posła poprzedziło odegranie hymnu państwowego.
Turniej sędziowali: Anna Ryńca, Agnieszka Oraczewska oraz Antoni Demczak – sędzia główny.
Tekst i fot. Kinga Zathey-Stąpor

Zobacz również