Prof. Włodzimierz Bernacki O naprawę rzeczypospolitej

Włodzimierz Bernacki
politolog, Uniwersytet Jagielloński

Dziękuję za tak ogromny kredyt zaufania, jakim obdarzyliście mnie Państwo podczas ostatnich wyborów parlamentarnych. Chcę być z Państwem w stałym kontakcie, dlatego proszę śmiało pisać i dzwonić do moich biur poselskich, abym mógł podejmować interwencje.

Newsletter:

Dopisz się do newslettera

Poseł Włodzimierz Bernacki zaprosił Antoniego Macierewicza do Tarnowa

20 kwietnia 2012

Od chóralnego odśpiewania ,,Sto lat” dla Antoniego Macierewicza rozpoczęło się czwartkowe spotkanie w tarnowskiej Sali Lustrzanej. Gościem specjalnym był poseł Prawa i Sprawiedliwości Antoni Macierewicz, przewodniczący zespołu parlamentarnego ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy rządowego samolotu Tu-154 w Smoleńsku. Człowiekiem, który jest symbolem, wzorcem niezłomności w naszej Rzeczpospolitej jest właśnie minister Antoni Macierewicz – zachwalał swojego partyjnego kolegę poseł Włodzimierz Bernacki, z którego inicjatywy czołowy polityk Prawa i Sprawiedliwości gościł dziś w Tarnowie. Jestem pod olbrzymim wrażeniem, jak mocno i głęboko biją w Tarnowie polskie serca – tak z kolei komplementował licznie przybyłą na dzisiejsze spotkanie publiczność Antoni Macierewicz. – Taka frekwencja to naprawdę wspaniała demonstracja woli, która jest powszechna w całej Polsce. Woli dojścia do prawdy, co w rzeczywistości zdarzyło się 10 kwietnia 2010 roku, rankiem, pod Smoleńskiem. Jest to dążenie, które ożywia także mnie, gdy postanowiłem wraz z kolegami powołać zespół parlamentarny badający przyczyny katastrofy.

Frekwencja faktycznie była duża: wielu przyszło na spotkanie z własnymi krzesłami (dzięki czemu mieli na czym usiąść), a ci którzy nie zmieścili się w sali stali nasłuchując za drzwiami. Organizatorem spotkania był poseł Włodzimierz Bernacki.

źródło: Tarnowianin.com


Zobacz również