Prof. Włodzimierz Bernacki O naprawę rzeczypospolitej

Włodzimierz Bernacki
politolog, Uniwersytet Jagielloński

Dziękuję za tak ogromny kredyt zaufania, jakim obdarzyliście mnie Państwo podczas ostatnich wyborów parlamentarnych. Chcę być z Państwem w stałym kontakcie, dlatego proszę śmiało pisać i dzwonić do moich biur poselskich, abym mógł podejmować interwencje.

Newsletter:

Dopisz się do newslettera

Poseł Maciej Łopiński odwiedzi Tarnów i Bochnię

12 grudnia 2013

W niedzielę 15 grudnia 2013 r, w Tarnowie i Bochni będą miały miejsca spotkania z Posłem na Sejm RP Maciejem Łopińskim, który będąc jednym z najbliższych współpracowników Prezydenta RP prof. Lecha Kaczyńskiego po Jego śmierci stał się założycielem i prezesem Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Obecność Macieja Łopińskiego w Małopolsce powinna stać się pretekstem do dyskusji nad uniwersalnością przesłania ideowego i politycznego jakie pozostawił po sobie Prezydent RP prof. Lech Kaczyński. W trakcie debaty warto przypomnieć o zasadach państwa praworządnego, państwa wspierającego się na zasadzie solidaryzmu społecznego, państwa realizującego politykę historyczną dla budowania wśród obywateli postaw patriotycznych; państwa realizującego w praktyce politykę zagraniczną nawiązującą do tradycji I i II Rzeczypospolitej; państwa nie wahającego się propagować postawę patriotyzmu gospodarczego.

Serdecznie zapraszając na spotkanie z posłem Maciejem Łopińskim zapraszamy na debatę o najważniejszych problemach naszej Ojczyzny.

Bochnia: godzina 14.00, Miejski Dom Kultury
Tarnów:   godzina 17.00, PASAŻ, Plac Kazimierza Wielkiego 2.

                                                                                     Poseł na Sejm RP prof. Włodzimierz Bernacki
 

Zobacz również